Naše firma

Vytvořeno (upraveno): 2018-11-24
Autor: Krejci
01drevotvar-new-jpg02historicke_foto-jpg03vyrobek1-jpg04vyrobek2-jpg05vyrobek3-jpg06drevotvar_fve-jpg

Dřevotvar, výrobní družstvo Znojmo, je družstvo s dlouholetou tradicí, jehož historie sahá až do roku 1946. V tomto roce vzniklo ve Znojmě Lidové truhlářské družstvo, na jehož základech bylo v roce 1951 založeno výrobní družstvo Dřevotvar. 

Během období své existence prošlo družstvo Dřevotvar různými etapami činnosti, a to od výroby čalouněného, kovového či rákosového nábytku, až po výrobu duralových lyžařských holí. Úspěšně se rovněž vyvíjí mnohaletá spolupráce se sesterskou společností Decolišty, s.r.o., hlavního výrobce podlahových lišt v České republice, a se společností K-Produkt, s.r.o., významného prodejce podlahových krytin a výrobce certifikovaných dřevních pelet. 

V současné době se družstvo prezentuje vlastním designem a zaměřuje se nejen na sériovou výrobu koupelnového, bytového i kancelářského nábytku, ale především na zakázkovou výrobu, kterou oslovuje široké spektrum zákazníků z tuzemska i zahraničí. Díky spolupráci s předními českými architekty může Dřevotvar zajistit i realizaci celého zadání projektu. 

Výrobní sortiment společnosti tvoří nábytek z laminotřískových desek, dále pak nábytek z masivu a dýhovaný nábytek. Výroba je realizována s důrazem na kvalitu a spokojenost zákazníka, který preferuje moderní, designový a kvalitní nábytek. Těchto hodnot dosahuje společnost pravidelnými inovacemi svého sortimentu a využíváním moderních technologií a nových materiálů.

Družstvo patří k nejlépe vybaveným provozům na výrobu nábytku u nás. K dispozici má moderní CNC stroje od významného německého výrobce HOMAG, profesionální vrtací a nářezové centrum a olepovací linku s technologií PUR k olepování hran vodovzdorným lepidlem. Na speciální navalovací lince se provádí povrchová úprava nábytku, která je řešena vytvrzováním laku UV zářením. Samotné lakování nábytku je pak umožněno ve vysokém lesku i matu.

Kromě kompletního vybavení interiéru nábytkem zajišťuje Dřevotvar také vlastní dopravu, montáž a související subdodávky, a to s ohledem na maximální spokojenost zákazníka.

 

Fotovoltaická elektrárna 223,84 kWp - DŘEVOTVAR, v. d. Znojmo

Projekt

„Fotovoltaická elektrárna 223,84 kWp - DŘEVOTVAR, v.d. Znojmo“ je spolufinancován Evropskou unií.

Projekt řeší instalaci fotovoltaického systému, který bude umístěn na střechách objektů firmy. 

EU

EVROPSKÁ UNIE

Evropský fond pro regionální rozvoj

OP Podnikání a inovace 

pro konkurenceschopnost