Naše firma

Vytvořeno (upraveno): 2018-11-24
Autor: Krejci
drevotvar-jpg02-jpg03-jpg05-jpg

Dřevotvar Znojmo se zabývá výrobou bytového a kancelářského nábytku, zakázkových interiérů a zakázkového nábytku v tuzemsku i zahraničí. Zhotovujeme návrhy interiérů dle zadání zákazníka. Realizujeme luxusní interiéry. Kompletní vybavení interiérů nábytkem zajišťujeme včetně dopravy, montáže a souvisejících subdodávek. Realizaci interiérů zhotovíme dle zadání investora. Spolupracujeme s předními českými architekty, takže můžeme zajistit i zhotovení projektu.

Historie společnosti Dřevotvar Znojmo

Dřevotvar Znojmo má více než sedmdesátiletou tradici výroby českého nábytku. V roce 1946 vzniklo Lidové truhlářské družstvo ve Znojmě. V té době poskytlo družstvo zaměstnání nemalému množství obyvatel v regionu v oboru nábytku. Během období naší existence jsme prošli různými etapami ve výrobě. Vyráběli jsme čalouněný, kovový a rákosový nábytek. Také jsme byli jedni z výrobců duralových lyžařských holí, se kterými se můžete setkat ještě dnes na lyžařských tratích.

Dřevotvar dnes

Dnes se naše firma prezentuje vlastním českým designem jednotlivých kusů nábytku. Zabýváme se výrobou bytového nábytku, kancelářského nábytku a zhotovením zakázkových interiérů (nábytek na zakázku). Převážnou část produkce tvoří dýhovaný nábytek, dále pak nábytek z masivu a laminotřískových desek. Naše výrobní vybavení umožňuje vyrábět dýhovaný nábytek včetně povrchové úpravy ve špičkové kvalitě a zároveň je ekologicky šetrné k životnímu prostředí.

Naše firma byla několikrát oceněna za své produkty Design Centrem ČR. V současné době patří výroba Dřevotvaru Znojmo k nadstandardní nábytkářské produkci nejen v České republice. Naše firma exportuje sériový bytový nábytek do Maďarska, dále nábytek na zakázku do Německa a především do Ruska, kde jsme si zřídili vlastní zastoupení.

Realizujeme luxusní interiéry. Mezi naše nejprestižnější zahraniční zakázky patří soudní síně Konstitučního soudu v Moskvě a Petrohradě. Dále jsme zařídili kvalitním nábytkem několik desítek zastupitelských úřadů ČR po celém světě. V České republice jsme například zhotovili interiér Škodova paláce – Magistrát hlavního města Prahy. Dále interiéry Letiště Praha – VIP a CIP salonky, Bonbonek – ředitelské patro.

Směr firmy

Dnes vidíme možnosti především v poptávce po moderním, designovém a kvalitním nábytku, a proto každým rokem inovujeme svůj sortiment a snažíme se využívat nové technologie a materiály. Dále klademe důraz na poskytnutí komplexních služeb všem zákazníkům k jejich spokojenosti. Chceme se také ještě více orientovat na zahraniční trhy, především Německo, Rusko a Maďarsko.